PAŁACH-MILLIGAN Beata (ur. 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika mieszana (akryl, akwarela, papier), deska, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: B. Pałach.
akryl, deska, 50 x 50 cm
akryl, płótno 60 x 80 cm
sygn. p.d.: b. płach, na odwrocie: b.pałach 2017 i pieczątka autorska
akryl, płótno, 80 x 60 cm
akwarela, papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: KRK 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.g.: B. Pałach, opisany na odwrocie: B. Pałach 2017 Kraków
akryl, olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: B. Pałach
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany l.d: 'B.Pałach'
sygnowany i datowany: 'B. Pałach | 2017 | Kraków'
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'B. Pałach'