NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
olej, płótno, 100 x 125 cm;
sygn. l. d.: Niedojadło / 98
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Niedojadło / 98
Na odwrocie na płótnie opis autorski: Marek Niedojadło / "Pejzaż szary" - olej/pł 1998 r / 100 x 80 / "Taki pejzaż" - 1
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
olej, płótno,
90 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: NIEDOJADŁO / 2009
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
gwasz, karton,
46,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Niedojadło 90
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)