WILK Karol A. (ur. 1983)
akryl, technika własna/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Karol A. Wilk | Nürburgring '70 | LBM 2016 r. | [sygnatura]'
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILK Karol A. (ur. 1983)
Dziś na kursie: Singapur, 2013
olej, płótno, 120x28 cm
opisany na odwrocie: DZIŚ NA KURSIE: SINGAPUR 2013 KAROL A.WILK CHEŁM ARTYŚCI ZAŚCIANKOWI 2013
WILK Karol A. (ur. 1983)
Dziś na kursie Sepang, Korea, 2013
olej, płótno, 120x28 cm
opisany na odwrocie: Dziś na kursie: SEPANG - KOREA KAROL A. WILK CHEŁM ARTYŚCI ZAŚCIANKOWI 2013
WILK Karol A. (ur. 1983)
akryl/płótno
51 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W pogoni Karol A.Wilk | 51x40 2012 | ARTYŚCI ZAŚCIANKOWI, | Solvay KRK, 2013'
WILK Karol A. (ur. 1983)
Prawie: męski, sportowy. I na wczasy do Bułgarii dobry, 2016 r.
akryl, werniks/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRAWIE: | MĘSKI, SPORTOWY. I NA | WCZASY DO BUŁGARII DOBRY | 2016 KAROL A. WILK'
WILK Karol A. (ur. 1983)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany l.g.: '2015 Karol A. Wilk'
na odwrociu opisany: 'img_Wyścigówki2015 | Karol A. Wilk, img_wyścigówki 2015 | Karol A. Wilk Lublin 2015 r.'
WILK Karol A. (ur. 1983)
... pracuje w fabryce azbestu, 2013
technika własna na płótnie, 120 x 92 cm
sygnowany na odwrocie: ...pracuje w fabryce azbestu, Karol A. Wilk
WILK Karol A. (ur. 1983)
Formuła 70 (that`s 70` formula), 2013
akryl na płótnie, 40x80 cm
sygnowany od spodu: Karol A. Wilk | thats 70 formula | 2013 oraz na ramie od góry: Karol Wilk 2013
WILK Karol A. (ur. 1983)
Gdy samochody były piękne, a benzyna tania II (Bogini - Citroen DS 19), 2013
technika własna, 120x83
sygnowany na odwrocie
WILK Karol A. (ur. 1983)
Gdy samochody były piękne a benzyna tania 3 (FSO Syrena 104), 2013
Technika własna, 120 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: Gdy samochody były piękne a benzyna tania 3, 2013, Karol A. Wilk
WILK Karol A. (ur. 1983)
technika własna na płótnie
100x50 cm
Opisany na odwrocie: Tadek 57480 z Kielcowa, Karol A. Wilk 2009
WILK Karol A. (ur. 1983)
Gdy samochody były piękne, a benzyna tania, 2012/13
Technika własna na płótnie
100x92 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: 2012/13/Gdy samochody były piękne,/a benzyna tania/Karol A. Wilk/120x92
WILK Karol A. (ur. 1983)
Technika własna na płótnie
120x81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: 2012/13/ Lublin/ NRD-owski sen Wilka
WILK Karol A. (ur. 1983)
Dworzec kolejowy bez prawdziwie męskiego samochodu
Akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2010
sygn. na odwrocie Karol Wilk 2010 wraz z opisem autorskim.
WILK Karol A. (ur. 1983)
WILK Karol A. (ur. 1983)
G P Australii 2010 - Melbern, Albert Park, 2012 r.
akryl /płótno 80 x 100 cm
na odwrociu sygnowanie, tytuł i data
WILK Karol A. (ur. 1983)
Betonowy obiekt z fajnymi fakturami-sklep, a może blok (2010)
sygn. na odwrociu,
technika własna, płótno,
110x55 cm
WILK Karol A. (ur. 1983)
Tramwaj krakowski, linia nr 18 na Kapelance (2010)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
120x92 cm
WILK Karol A. (ur. 1983)
Zemsta Honeckera czy zaściankowy Tadek (2009)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
110x55 cm
WILK Karol A. (ur. 1983)
olej, płótno,
81x100 cm