PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: KRZYSZTOF PATALAS 2017.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
olej, akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na blejtramie: PATALAS K. 2016 Z cyklu drzewa
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: PATALAS K . 2016 Z CYKLU DRZEWA
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie na blejtramie: PATALAS K. 2016 z cyklu drzewa
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
olej, płyta pilśniowa; 46 x 39,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PATALAS K 2012 R.
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
olej, płyta pilśniowa; 46 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PATALAS K. 2012 R.
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
technika własna (olej, miedź, złote płatki),
płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TRóJCA 2014 R. / PATALAS KRZYSZTOF
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
Szczególne miejsce - Miasto, 2010
olej, technika własna, złocenia; 80 x 80 cm;
na odwrocie napis autorski: PATALAS K. / "SZCZEGóLNE MIEJSCE" 2010 R / -MIASTO-
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
akryl, płótno;
55, 5 x 38,5 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: Prześwit/ OPAT ALES 2008 R.
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)
olej, płótno;
116 x 89 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PATALAS KRZYSZTOF/ PEJZAŻ 2012R
PATALAS Krzysztof (ur. 1961)