FILIPOWSKA Krystyna (ur. 1935, Poznań)
linoryt/papier, 74 x 63 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'SZTORM II LINORYT IV/30 KRYSTYNA FILIPOWSKA 1979 R', poniżej pieczątka autorska
na odwrociu opisany: 'KRYSTYNA FILIPOWSKA | "SZTORM II" IV/30 | 1979'
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt/papier, 73,5 x 63 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'USPOKOJENIE linoryt 11/30 Krystyna Filipowska 1980', poniżej pieczątka autorska
na odwrociu opisany: 'KRYSTYNA FILIPOWSKA | "USPOKOJENIE" | LINORYT, 11/30 | 1980" oraz nalepka aukcyjna Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Fińskiej
Linoryt; wym.: 700 x 60 mm;
sygn. oł. p.d.: Krystyna Filipowska 1980, tyt. l.d., techn. i num. śr.d.: 10/30, poniżej komp. stempelek autorski.
Linoryt; wym.: 678 x 602 mm;
sygn. oł. p.d.: KRYSTYNA FILIPOWSKA 1979 R., tyt. l.d., techn. i num. śr.d.: IV/30, poniżej komp. stempelek autorski.
Linoryt; wym.: 760 x 600 mm;
sygn. oł. p.d.: KRYSTYNA FILIPOWSKA, tyt. l.d., techn. i num. śr.d.: V/30, poniżej komp. stempel autorski.