GAVARNI Paul (1804-1866)
Sceny rodzajowe - zbiór 4 rycin
litografia, papier;
ok. 23 x 17 cm (w świetle oprawy);
opisane u dołu
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAVARNI Paul (1804-1866)
GAVARNI Paul (1804-1866)
sygn. nieczytelnie na kamieniu p.d.
litografia
22.7x15.7
GAVARNI Paul (1804-1866)
niesygnowany
litografia
19.6x15.5
GAVARNI Paul (1804-1866)
sygn. na kamieniu l.d.
litografia
19.6x15.5