OLEŚ-WOLLENBERG Zbyszko (ur. 1960)
akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: „BROKEN LIFE” / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
opisany na odwrocie: „BROKEN LIFE” / 2017 / Zbyszko / Oleś-Wollenberg.
akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: "BROKEN LIFE" / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BROKEN LIFE / Zbyszko / Oleś / 3 maja-3 lipca / 2016.
akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: BROKEN / LIFE VII / Zbyszko Oleś / 2016.
inkografia, papier; 48,8 x 33 cm;
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: BROKEN LIFE PRINT II/X OLEŚ- WOLLENBERG.
GRAFIKA CYFROWA
45x32