SEBBA Siegfried Shalom (1897 Prusy Wsch. - 1975 Berlin)
Litografia barwna, papier żeberkowy;
wym. pl.: 390 x 580 mm;
sygn. oł. p.d.: Sebba; grafika z teki "Ostpreussische Kleinstadt", Królewiec 1923-1924 (nakład: 40 egzemplarzy); plansza nr 9; stan zachowania: bdb.
cena wywoławcza: Wykup abonament
wym. pl.: 390 x 580 mm;
sygn. oł. p.d.: Sebba; grafika z teki "Ostpreussische Kleinstadt", Królewiec 1923-1924 (nakład: 40 egzemplarzy); plansza nr 7; stan zachowania: bdb.
wym. pl.: 390 x 580 mm;
sygn. oł. p.d.: Sebba; grafika z teki "Ostpreussische Kleinstadt", Królewiec 1923-1924 (nakład: 40 egzemplarzy); plansza nr 1; stan zachowania: bdb.
wym. pl.: 390 x 580 mm;
Litografia barwna, papier żeberkowy
wym. pl.: 580 x 390 mm
sygn. oł. p.d.: Sebba
grafika z teki Ostpreussische Kleinstadt, Królewiec 1923-1924 (nakład 40 egzemplarzy); plansza nr 5; stan zachowania bdb.
wym. pl.: 580 x 390 mm
sygn. oł. p.d.: Sebba
grafika z teki Ostpreussische Kleinstadt, Królewiec 1923-1924 (nakład 40 egzemplarzy); plansza nr 6; stan zachowania bdb.
wym. pl.: 580 x 390 mm
sygn. oł. p.d.: Sebba
grafika z teki Ostpreussische Kleinstadt, Królewiec 1923-1924 (nakład 40 egzemplarzy); plansza nr 9
stan zachowania bdb.
wym. pl.: 580 x 390 mm;
sygn. oł. p.d.: Sebba; stan zachowania bdb.
wym. pl.: 390 x 580 mm;
sygn. oł. p.d.: Sebba; stan zachowania: załamanie papieru w lewej dolnej części bez szkody dla kompozycji, ogólnie stan bdb.