SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Studium do obrazu „Dziewczyna i drzewo” (2019)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x40 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
50x40.5 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
30x70 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
30x65 cm
Autoportret w zieleniach(2018)
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
30x24
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
50x40
Studium do obrazu Jean-Léona Gérôme’a „Czarny Bashi-Bazouk”(2018)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
40x40
sygn. p.d.
olej, płótno/pilśnia
38x30 cm (39.5x32 cm z ramą)
sygn. p.d.
olej, płótno
90x50 cm
sygn. na odwrociu i dat. p.d.
olej, płótno/płyta
41.5x30.5 cm (44.5x33 cm z ramą); 50x37.5 cm (53x37.5 cm z ramą); 41.5x30 cm (44.5x33 cm z ramą)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x70 cm
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x50 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x70 cm
sygn. dat. p.d.
tusz, akryl, papier
97.5x47 cm
sygn. na odwrociu
tusz, akryl, papier
87.5x47.5 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
129x50 cm
sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
41x33 cm