CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
olej/płótno, 24 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANNA | CZARNOTA | "KRADZIEŻ | KRZYKU" | 2004'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
Powiedział, że lubi moje siwe włosy..., z komiksu T-error, 2011
tusz, papier, 21x29,5 cm
sygn. na licu,
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
tusz/papier
2 x 42 x 30 cm
sygn.
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
technika własna/papier,
40 x 30 cm,
sygn.
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
akwarela, papier,
41x30 cm,
sygn. na odwrociu ołówkiem
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
olej/płótno,
40 x 40 cm
sygn. i dat, na odwrociu: `Anna Czarnota 2004`
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
Aniu, czy te dzieci coś jadły, 2006 r.
akryl/płótno,
25 x 30 cm
sygn., dat. opisany na odwrocie: `ANNA / CZARNOTA / "ANIU CZY TE DZIECI / COŚ JADŁY" / 2006`
CZARNOTA Anna (ur. 1976 r.)
W głębokim mieszkać chcę oceanie, 2007 r.
olej/płótno,
20 x 50 cm,
sygn.