JÓZEFOWICZ Józefa Maria (1900 - ?)
pastel, papier, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: J.Józefowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 24,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Józefowicz.
pastel, papier, wym. 23 x 15 cm
sygn. i dat l. d.: M. Józefowicz/1928
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 49 x 69 cm
Sygnowany p.d.: J. Józefowicz
pastel, papier, wym. 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: J.Józefowicz
Portret starca na tle pejzażu zimowego
olej, sklejka, 36,5 x 28,5 cm;
sygn. i dat. l. d. nieczytelnie
olej, tektura,
34,5 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: J. Józefowicz 1924
Olej, tektura;
40 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Józefowicz
Stan zachowania: do konserwacji.
Malarka. Studiowała w krakowskiej i warszawskiej Akademii.
olej, sklejka
46 x 37 cm
sygn. p. d.: J. Józefowicz / Zakopane
na odwrocie nalepka zakładu ramiarskiego: Leopold Nikel Łódę / Nawrot 2