ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
malowany pręt stalowy, 100 x 200 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
kolaż/płyta, 53,5 x 53,5 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany i datowany na odwrociu każdej z siedmiu części: ‘HNZ | 2011'
kolaże z stron książki "50 gier na kolorowych planszach" [K. Dobrowolski, Wydawnictwo Horyzonty 1971]
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
kredka, kolaż, papier; 30,5x23 cm, na odwrocie nalepka wystawowa z Andrew Kreps Gallery (Nowy Jork)
*droit de suite
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
Orange thought fear of poem, 2018
rysunek i kolaż na papierze
zestaw czterech prac
22,4 x 13,7 cm / 60 x 41 cm
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
rysunek+kolaż, 49x70 cm,
sygnatura na odwrocie 2408/2018/HNZ
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
rysunek przez kalkę, pisak/papier, 30,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘0803 | 2014 | HNZ’
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
bez tytułu (projekt ilustracji), 2011
collage, papier; 46x30 cm
sygnowany na odwrocie: "HNZ-2011"
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
kolaż/papier, 38 x 27 cm (w świetle passe-partout)
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
monotypia/papier (strona z katalogu Christie's), 27 x 20,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andy Warhol - Blind Ladies & Gentelman HNZ '08'
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
ceramika szlachetna, szkliwo przezroczyste, kalkomania, unikat
wys. 78 cm, średnica 25 cm,
u dołu: OKO / Malwina Konopacka / 2018 / Teresa / No 9 / Honza Zamojski
SPRAGNIENI PIĘKNA 2018 / MNW / Przyjaciele
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
metal lakierowany; 77 x 50 cm
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
kolaż , rysunek na papierze, 48 x 68 cm , sygn.
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
rysunek na papierze
29,5 x 20,8 cm / 43 x 34 cm
sygn. "14 04 2013 HN"
Pokazywany na wystawie R. Maciejuk, H. Zamojski "Góra i dół" w warszawskiej Zachęcie (30.11.2013-16.02.2014)
Artysta prosi nowego właściciela o podanie danych do celów dokumentacyjnych oraz ewentualnych wypożyczeń na wystawę.
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
ołówek na papierze
34,5 x 24,5 cm
sygn. na odwrociu: 2206/2017/HNZ/HZ
Artysta prosi nowego właściciela o podanie danych, do celów dokumen- tacyjnych oraz ewentualnych wypożyczeń na wystawę
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
ołówek/papier, 33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: '0311 | 2015 | HNZ'
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Ytila trommi" | 130 x 130 | 2008 | ZAMOJSKI'
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
rysunek, kolaż na papierze
34,6 x 24,8 cm
sygn. na odwrocie 0206 / 2016 / HNZ
Artysta prosi nowego właściciela o podanie danych, do celów dokumentacyjnych oraz ewentualnych wypożyczeń na wystawę.
ZAMOJSKI Honza (ur. 1981)
rysunek z użyciem kalki, kolaż , 34.8 x 24.6 cm
sygn. na odwrociu HNZ/2906/2016
Artysta prosi nowego właściciela o podanie danych, do celów dokumentacyjnych oraz ewentualnych wypożyczeń na wystawę