CIEŚLAK Olga (ur. 1980)
olej na płótnie, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany l.d.
"Olga Cieślak /07".
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEŚLAK Olga (ur. 1980)
olej na płótnie, 74 x 81 cm,
sygnowany i datowany p.d. "Olga Cieślak 07", na odwrocie autorskie "Olga Cieślak 2007 Suche kwiaty".
CIEŚLAK Olga (ur. 1980)
olej, malarstwo, 40x40 cm
CIEŚLAK Olga (ur. 1980)
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany l.d.: `Olga Cieślak | 2012`
CIEŚLAK Olga (ur. 1980)
olej na płótnie, 62 x 92 cm,
sygnowany l. d. "Olga Cieślak 2007"