GAŁECKI Rajmund (ur. 1972, Rawa Mazowiecka)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d. Gałecki 2016 oraz na odwrocie
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
Akryl na płótnie, 90 x 120 cm
Akryl na płótnie, 90 x 120 cm