1 zł
2 600 000 zł

HALAREWICZ Anna (ur. 1983, Wrocław)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fashion victim - Dyptyk, 2011 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany: ‘AH [w prostokącie] | 2011’
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Anna | Halarewicz | 2011'

Double portrait, 2013 r.

akwarela, 21x29,7 cm
sygn. dolny margines Halarewicz, 2013

Z cyklu `Masqerade`, Bez tytułu, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: `Halarewicz 2013`

Z cyklu `Plastic Fantastic`, Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Anna | Halarewicz | 2012`

Z cyklu `Plastic Fantastic`, 2012 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm (w oprawie)
sygnowany l.d.: `Halarewicz 2012`

Wonderland, 2012

Akryl, płótno; 30 x 30 cm
Sygn. ld. AH 2012
Na odwrocie Anna Halarewicz 2012

Dogonić króliczka..., 2012

akryl, płótno, 50x50 cm, sygn. p.d AH 2012,
opisany na odwrocie: anna halarewicz

Carnival, 2011 r.

akryl/płótno 30 x 30 cm
p.d.: `AH | 2011`
na odwrociu sygnowany: `Anna | Halarewicz`

plastic fantastic, 2012

akryl, płótno,
50 x 50 cm
na odwrocie: Anna/Halarewicz/2012

Szał ciał, 2011 r.

akryl/płótno,
30 x 30 cm
sygnowany p.d.: `AH | 2011`
na odwrociu opisany: `Anna | Halarewicz | 2011`

Fashion or Obsession, 2011

akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie

Pretty Face, 2010 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'AH | 2010'
na odwrociu opisany: 'PRETTY" | "FACE | Anna Halarewicz | 2010'

Błędne koło, 2011

Akryl, płótno; 50 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: Anna/ Halarewicz/ 2011
"Błędne koło"

Drops, 2011

grafika, sucha igła, E/A,
22x16 cm w św. p-p., 42x32 cm w oprawie,
sygn. na licu /"Drops" EA sucha igła Anna Halarewicz 2011/

Z cyklu MASThef, 2011 r.

akryl/płótno,
50 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `AH | 2011`
na odwrociu opisany: `Anna Halarewicz | 2011 | z cyklu: "MASThef" `

Fashion Vittim 2011, dyptyk

Akryl, płótno;
30 x 30 cm
Sygn. p.d. A.H/ 2011 na odwrocie: Anna/ Halarewicz 2011

Survival, 2011 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Anna | Halarewicz | 2010`

Swimming pool, 2010

Akryl, technika mieszana, płótno;
40x40 cm
Sygn. na odwrocie: swimming pool/ 2010,/ Anna/ Halarewicz

Bal maskowy, 2011 r.

akryl/płótno,
50 x 50 cm
opisany na odwrociu: `bal masque | Anna Halarewicz`

liczba obiektów: 23