MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie: '"SCHYŁEK LATA", OLEJ, 73x92 cm, 2019 | RUDZIENKO | Joanna Mlącka'
cena wywoławcza: Wykup abonament
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: '2017 | "POD OCHRONĄ" | olej, 60 x 70 cm | Joanna Mlącka'
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 21 cm, sygn.
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 105 cm, sygn. na odwrocie: "Niebieska tabletka" z cyklu Grawitacja, Joanna Mlącka, Rudzienko 2013'
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 70 x 60 cm,
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
Bez tytułu z serii Ogród nieznany, 2012
olej, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
2014 - wystawa zbiorowa "Kompas Młodej Sztuki 2014", Galeria (-1), Centrum Olimpijskie, Warszawa
2012 - wystawa indywidualna "Ogród nieznany", Galeria Promocyjna, Warszawa
2012 - wystawa indywidualna "Esencja", Bocheńska Gallery, Warszawa
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, akryl, płótno, 46x33 cm
opisany na odwrocie: Joanna Mlącka 2012 "FORMOWANIE"
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, akryl na płótnie, 27 x 27 cm, 2013
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Mlącka | 2012 Rudzienko | bez tytułu
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: Joanna Mlącka "BEZWŁADNOŚĆ" 2012
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno, 120 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: Kiełkowanie, Joanna Mlącka, Rudzienko 2011
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej /akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Niespodzianka Joanna Mlącka, 2011
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
akryl/płótno, 33 x 46 cm, sygn.
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
Fotografia czarno-biała, odbitka na papierze ILKFORD
30x19,3 cm
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
fotografia czarno-biała,
odbitka autorska, egz. autorski,
30x40 cm w św. p-p,
oprawiona w białą ramę,
sygn. na odwrocie /J. Mlącka/
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
Olej, płótno;
100 x 135 cm
sygn. na odwrocie: "PRZEDMIOT POŻĄDANIA"/ Joanna/ Mlącka/ 2010
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno;
60 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Joanna Mlącka 2010
MLĄCKA Joanna (ur. 1981)
olej, płótno;
120 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Joanna Mlącka