KOZERA Grzegorz (ur. 1983, Warszawa)
kolaż, papier, 40 x 49 cm
sygn. na odwrocie, opis na odwrocie: Grzegorz Kozera / Wiosna w tropikach 2/2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage, 22 x 27 cm
sygnoawany na odwrociu
kolaż, papier, 23x18 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ KOZERA "FATE GALANT" 2013
Phoenix Shirt z cyklu Koszule , 2009
akryl, malarstwo, 46 x 33 cm
akryl/płótno,
55 x 46 cm
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ KOZERA | "ROZPORTKI" 2011`
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ KOZERA | "TRZY GRACJE" |2010'
Akryl, płótno;
46x51 cm
Sygn. na odwrocie: GRZEGORZ KOZERA/ "W MALINOWYM CHLEBAKU"/ SZKIC/ 2011, 46X51/ AKRYL, PŁÓTNO
akryl/płótno,
46 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Grzegorz Kozera Owoce leśne 2011`
akryl/płótno,
100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `GRZEGORZ KOZERA | "LOS DOS", 2010, AKRYL, PŁÓTNO, | 73 x 100` oraz `BY TAILORED`
Akryl, płótno;
73 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: GRZEGORZ KOZERA/ "METC&A 2009 AKRYL, PŁÓTNO/ 73 x 100 cm
akryl/płótno,
46 x 38 cm
sygn. i dat. na odwrociu
akryl, płótno;
46 x 33 cm
sygn. na odwrocie: Grzegorz Kozera
akryl/płótno,
92 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie, na blejtramie: `LAS CAMISAS / GRZEGORZ KOZERA 2009`
akryl/płótno,
80 x 120 cm