ZABŁOCKI Jerzy (1927 Łódź - 1973 Turcja)
gwasz, papier, 44 x 64 cm,
sygn. p.d.: ZABŁOCKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, technika właśna, 50 x 36 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: ZABŁOCKI
gwasz, gaza naklejona na tekturę, 44,5 x 28 cm,
sygn. p.d.: ZABŁOCKI
olej/gaza naklejona na papier, 73 x 40,5 cm (arkusz)
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'JERZY ZABŁOCKI'
na odwrociu stempel Wydziału Kultury Prezydium Wojewódzkiej Izby Narodowej w Gdańsku
technika własna, papier, 50 x 36 cm,
sygn. p.d.: ZABŁOCKI
gwasz, papier, 44 x 64 cm,
sygn. p.d.: ZABŁOCKI
technika mieszana, gwasz, rysunek/papier, 67,5 x 51 cm w świetle passe – partout
Pejzaż z zatoką z południa Francji
olej, płótno 58 x 76,5 cm, sygn. p.d.: ZABŁOCKI
akwarela, technika własna, papier, 41,5 × 60,5 cm
sygn. i dat.: JERZY ZABŁOCKI 62
olej, płótno, 115 x 90 cm;
sygn. p. d.: ZABŁOCKI; na odwrocie napis na krośnie: JERZY ZABŁOCKI/SOPOT, MICKIEWICZA 3/21
Statki (z cyklu podróży doMeksyku)
tempera, gwasz, papier, 51 × 69 cm
sygn. p. d.: ZABŁOCKI
olej, gaza naklejona na tekturę, 45 × 57,5 cm
sygn. p. d.: JERZY ZABŁOCKI.
ol., pł.,
89,5 x 114, 5 cm