JENSEN Alfred (1859-1835)
Widok na kościół św. Katarzyny w Gdańsku
akwaforta, papier, 32,5 × 24 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem p. d.: AJensen, opis. l. d.: Danzig Katharinenkirche
cena wywoławcza: Wykup abonament
JENSEN Alfred (1859-1835)
JENSEN Alfred (1859-1835)
akwaforta, papier, wym. kompozycji 18 x 26,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: AJensen, opisany ołówkiem l. d.: Marienburg
JENSEN Alfred (1859-1835)
olej, płótno,
26,5 x 38,5 cm
sygn. l. d.: Alfred Jensen ?
JENSEN Alfred (1859-1835)
olej, płótno,
26,5 x 38,5 cm
sygn. l. d.: Alfred Jensen ?
JENSEN Alfred (1859-1835)
olej, płótno,
74 x 108 cm
sygnowany l.d.: Alfred Jensen Hamburg Prof 1903.
JENSEN Alfred (1859-1835)
olej, płótno,
71 x 100 cm
sygnowany l.d.: Alfred Jensen Prof
JENSEN Alfred (1859-1835)
JENSEN Alfred (1859-1835)
Żaglowiec na pełnym morzu, ok. 1910
olej, płótno,
54.5 x 80.5 cm
Sygnowany l.d.: Alfred Jensen Prof.