HEATON-POTWOROWSKA Doren (1930 - 2014)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, karton; 48 x 31,5 cm;
niesygn.
W czerwcu 2000 r. wystawiany na 103 Aukcji DESY-UNICUM (poz.321).
gwasz, płótno gruntowane; 41 x 28 cm;
sygn. monogramem p.d.:"DHP 74".
gwasz, płótno gruntowane; 38,5 x 47 cm w świetle passe-partout;
sygn. p.d. monogramem "DHP".
gwasz na płótnie gruntowanym,
38,5 x 47 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. monogramem "DHP"
W czerwcu 2000 r. wystawiany na 103 Aukcji DESY-UNICUM.
olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. p. d.: 78/ DHP;
opisany na odwrocie: POTWOROWSKA 1978/ KUZNIA / 7000/ PLAC DABROWSKIEGO 12 M. 8 / WARSZAWA
olej, płótno
65 x 54 cm; sygn. i dat. p. d.: 78/ DHP;
gwasz na płótnie gruntowanym, 50 x 41 cm,
sygnowany monogramem p.d. "DHP 14 l"
gwasz na płótnie gruntowanym, 41 x 28 cm, sygnowany monogramem p.d.:"DHP 74"