JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
monotypia barwna/papier, 64,5 x 47 cm
sygn. p.d.: „W.Jańczak 1967”
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: W Jańczak 1951;
na odwrocie nalepki wystawowe: TPSP w Krakowie i CBWA w Krakowie
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
drzeworyt, 45 x 56 cm
sygn. p. d. W. Jańczak
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
Olej, płótno
60 x 72 cm
Sygnowany: W.Jańczak | 1949
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1949 r. z opisem pracy
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
Olej, płótno;
55 x 80 cm
Sygnowany p.d.: W. Jańczak |1979
JAŃCZAK Witold (1912 - 1985)
Olej, płótno;
55 x 80 cm
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie:
Autor: Jańczak Witold | Tytuł dzieła: Kołobrzeg - port | Rodzaj dzieła olej | Wymiary 55 x 80 | właściciel | wystawa | 131/79