GROMADZIŃSKI Zygmunt (ur. 1922 r.)
olej na tekturze, 40 x 30 cm,
niesygnowany.
Na odwrocie naklejone dwie kartki wystawowe z ręcznie wpisanymi informacjami o autorze i obrazie: CBWA w Poznaniu (z 1951 r.) i Zachęty (podówczas CBWA Warszawa), bez daty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 86 cm;
sygn. na blejtramie Z. GROMADZIŃSKI
olej, płótno, 60 x 86 cm;
olej, płótno,
60 x 86 cm
sygn. na blejtramie: Z. GROMADZIŃSKI