BUCZKOWSKA-PRZEŹDZIK Aleksandra (ur. 1978)
grafika, wydruk atramentowy, 31x31 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 92 x 92 cm
sygn. na odwrocie
olej, kredka, płótno, 60x90 cm
opisany na odwrocie: OLA BUCZKOWSKA "FEMINI" 2000r.
olej, płótno, 100x73 cm
opisany na odwrocie: Ola Buczkowska Autoportret 2004
wydruk archiwalny/papier, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany
kolaż, rysunek, fotografia, papier, 21x29 cm,
sygn. na odwrocie
płyta gresowa - kafel/ceramika szkliwiona, 20x20 cm, w oprawie 25x25 cm
sygn. na odwrocie
ceramika szkliwiona, płytka autorska,
20x20 cm,
syg. na odwrocie /O.Buczkowska/
Technika własna, papier;
30 x 20 cm
Sygn. na odwrocie: OBuczkowska/ rysunek 2011/ "Lalka"
Technika własna, płytka ceramiczna;
19,5x19,5 cm
Niesygnowana
fotografia barwna, wydruk laserowy, papier Kodak VC, 60 × 45 cm; sygnowana ołówkiem na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/5
1/5
wideo, DVD, 12 min