KARCZ Włodzimierz (1937 - 2008 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 60 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Karcz | 1990; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
Rynek krakowski z kwiaciarkami
olej, płótno,
64 x 53 cm,
sygn. p.d.: Karcz [19]98