FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
drzeworyt/papier, 22,2 x 15,2 cm
sygnowany ołówkiem p.d,:' Zofia E. Fijałkowska' oraz datowany l.d.: '1951 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
drzeworyt/papier, 22,2 x 28,2 cm
sygnowany podwójnie, w matrycy: 'ZEF' oraz ołówkiem p.d.: 'Zofia E. Fijałkowska', datowany l.d.: '1952 r.'
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Harnasie (Napad zbójników), 1950 r.
drzeworyt/papier, 23,3 x 16 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Zofia E. Fijałkowska', datowany l.d.: '1950 r.'
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
HARNASIE (NAPAD ZBÓJNIKÓW), 1951
Drzeworyt, papier; 23,5 x 17,5 cm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 1951 r. Zofia E. Fijałkowska
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt na tincie; wym.: 235 cm x 165 mm; sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, datowany l.d.: 1951. Praca znana również jako "Harnasie".
* opłata wynikająca z tzw. droit de suite
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt, papier; 22,5 x 15,5 cm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną l.: 1951 r.; p: Zofia Fijałkowska
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt, papier; 22 x 15 cm (odcisk klocka)
Sygnowany z klocka p.d.: ZEF; ołówkiem pod ryciną: Zofia Fijałkowska (drzeworyt) "Halny" 1937
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Sygnowany z klocka p.d.: ZEF; ołówkiem pod ryciną: Zofia Fijałkowska (drzeworyt) Harnasie Zakopane 37
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt;
wym.: 225 x 157 mm;
sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, l.d. datowanie, tytuł i technika.
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt; wym.: 212 x 274 mm; sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, na pł. p.d.: ZEF.
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt;
wym.: 173 x 254 mm;
sygn. oł. p.d.: Zofia Fijałkowska, l.d. data.
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Drzeworyt
wym.: 235 x 185 mm
sygn. oł. p.d.: Zofia Fijałkowska.
Lit.: J. Skłodowski, Tatry i Podhale w drzeworycie, Warszawa 1992, ilustracja.
FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)
Orka na Pogórzu, lata 30. XX wieku
drzeworyt;
wym.: 170 x 220 mm;
sygn. pd. płyta: ZRF; sygn. nadruk ld: Z.R. Fijałkowska, p.d.: Orka na Pogórzu (drzeworyt).
Grafika była dodatkiem do Sztuk Pięknych.