KIEŁBOWICZ Bartłomiej (ur. 1985, Warszawa)
akryl/płótno, 38,5 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTEK KIEŁBOWICZ "PLAC ZABAW" 2013'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier, 30 x 42 cm;
Sygn na odwrocie "BARTEK KIEŁBOWICZ"
Olej, płótno, 20 x 50 cm;