OCZKOWSKA Celina (1930 - 2014)
akryl, płótno; 30,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: NR 66 40 x 30 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier; 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: C. Oczkowska
olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
olej, płótno; 40 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: C. Oczkowska, na odwrocie na krośnie malarskim napis: NR. 63
50 x 40 cm.
Praca wystawiona w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie w 2007 r. na wystawie pt. "Celina Oczkowska - Sycylia w oczach polskiej malarki"