CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
olej na płótnie, 50 x 90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
grafika cyfrowa, druk na PCV, 85 x 60 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
MARIA, YAMAHA, SPONGE CENTER II, 2018
olej na płótnie, 42 x 62 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
Peonie - poranek w ogrodzie, 2018
olej na płótnie, 65 x 81 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
olej na płótnie, 60 x 60 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
olej na płótnie, 65 x 80 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
Olej na płótnie, 46 x 61 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
Olej na płótnie, 46 x 61 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
Symi – wyspa poławiaczy gąbek, 2017
Olej na płótnie, 40 x 50 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
grafika cyfrowa na płycie pcv, 100 x 70 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
Olej na płótnie, 80 x 80 cm
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
sygn. dat. p.d.
druk cyfrowy, olej, płótno
120x120
CHOJNACKI Grzegorz (ur. 1955)
sygn. dat. p.d.
druk cyfrowy, olej, płótno
120x120