JARCZEWSKI Jacek (ur. 1962, Rawicz)
Struktury dyspersyjne 3, 2017 r.
technika haptyczna na płótnie, 60 x 80 cm
oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna (haptyczna), 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'J. Jarczewski | 2017 | J 2017'
technika własna na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany na odwrociu
opisany na odwrociu: ‘70 x 50 | Jarczewski | „STRUKTURY WODY” tech. własna 70 x 50’
technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
technika własna/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'JACEK JARCZEWSKI "STRUKTURY ZIELONE"'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Jarczewski 2017 r.'
datowany i opisany na odwrociu: 'J. Jarczewski 2017'
datowany i opisany na blejtramie: 'malarzjj@gmail.com "STRUKTURY SZARE" 80 x 100 cm technika haptyczna 2017 | JACEK JARCZEWSKI'
technika haptyczna, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jarczewski / 2017;
na odwrocie na blejtramie napisy: (...) JACEK JARCZEWSKI "STRUKTURY SWOBODNE" 80 x 100 cm technika haptyczna.