PASZTUŁA Kajetan
akryl na płótnie
53 x 72 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PASZTUŁA Kajetan
akryl na płycie, 48 x 38 cm
PASZTUŁA Kajetan
akryl na płycie, 48 x 38 cm
PASZTUŁA Kajetan
akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d. monogramem wiązanym, opisana na odwrocie: Kajetan Pasztuła "Pod piątką" akryl/płótno 2012
PASZTUŁA Kajetan
akryl na płótnie
50 x 60 cm