GORĄCZNIAK Wojciech (ur. 1976)
olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno
50 x 65 cm
olej, płótno,
180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: ?Usztalugowanie? 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak
olej, płótno, 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: "Usztalugowanie" 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak
olej, płótno,
180 x 140 cm;