HAUSNEROWA Maria (1889-1939)
Plaża w Hallerowie (Władysławowo)
olej, tektura, 22 × 26,5 cm
sygn. l. d.: Marja Hausnerowa
na odwrocie autorski opis oraz nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie (ul. Dzieduszyckich 1) z 1934 r. z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
HAUSNEROWA Maria (1889-1939)
olej, tektura, 23,5 × 31,5 cm
sygn. śr. u dołu.: Marja Hausnerowa
na odwrocie autorski opis
HAUSNEROWA Maria (1889-1939)
olej, sklejka, 35 × 25 cm
sygn. u dołu: Marja Hausnerowa
na odwrocie autorski opis oraz nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie (ul. Dzieduszyckich 1) z 1934 roku z opisem pracy
HAUSNEROWA Maria (1889-1939)
olej/tektura, 22 x 26,5 cm
sygnowany l.d.: `Marja Hausnerowa`
na odwrociu opis autorski oraz papierowa nalepka wystawowa z opisem pracy z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1934 roku
Wystawiany: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie, 1934 r.
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
HAUSNEROWA Maria (1889-1939)
olej/tektura, 23,5 x 31,5 cm
sygnowany śr.d.: `Marja Hausnerowa`
na odwrociu opis autorski
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
HAUSNEROWA Maria (1889-1939)