SCHLEY Jakob van der (Jacobus) (1715 - 1779)
MIASTO JO-SI-WO W CHINACH, 1745
Miedzioryt, papier; 25 x 32 cm, arkusz
Sygnowany z płyty G. v.Schley
Napis: Jo-Si-Wo entre Tyen-Tsing-wey et Peking tire de Nieuhof; Jo-Si-Wo tussen Tyen-Tsing-wey en Peking getrokken uit Nieuhof
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORCELANOWA WIEŻA Z NANKINIE, 1745
Miedzioryt, papier; 25 x 31 cm (arkusz)
Sygnowany z płyty G. v.Schley
Napis: Tour de Porcelaine a Nanking tireede Nieuhof. Porseleine-Toren te Nanking, volgens Nieuhof
Plan bitwy pod Wrocławiem w czasie wojny siedmioletniej, według L.W.F. von Oebschelwitza, 1789 r.
miedzioryt kolorowany liniowo w epoce, wym. 35,5 x 40 cm (odcisk płyty)
Mapa Prus Wschodnich pochodząca z "Memoires pour servir a l`histoire de la Maison de Brandebourg...", 1747 r., miedzioryt kolorowany; wym. arkusza 29,5 x 42 cm
La Communion des Anglicans a Saint Paul
miedzioryt, papier,
38 x 45 cm;
sygn. l. d.: J.V. Schley del. et. fecit 1736. (na płycie); u dołu tytuł
miedzioryt, papier,
38 x 45 cm;
miedzioryt, papier, 38 x 45 cm;