KARCYGANOW Jewgienij (ur. 1932 Kercz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, ołówek, papier; 65 x 69 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: EK
Akwarela, papier; 50 x 60 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: EK