KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Kałużyński | 2009'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, akryl, szkliwo / płótno
100 × 80cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.d.: Paweł Kałużyński 2019 | „Palmy” | olej / akryl / szkliwo
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Kałużyński
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, szkliwo/płótno, 22 x 27 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Kałużyński | "Zawrót głowy" 2016'
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
bez tytułu z cyklu Vertigo, 2017
olej, werniks na płótnie, 27 x 33 cm
sygnowany na odwrociu
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
Bez tytułu - wielki fiolet, 2016
technika mieszana (spray, akryl), płótno; 120 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Kałużyński / 2016
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno, 38 x 46 cm
opisany na odwrocie: Toskania 2006/ Paweł Kałużyński
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: Paweł Kałużyński/ Vellano 2006
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno, 100 x 40 cm
opisany na odwrocie: Paweł Kałużyński Portret z cyklu "Próżna" 2007
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
Postać i Horyzont (dyptyk), 2007
Postać
olej, płótno, 41 x 27 cm,
sygn. na odwrocie
z cyklu Horyzont
olej, płótno, 27 x 41 cm
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno, 70x80 cm
sygn.
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno,
50x73 cm,
sygn. na odwrociu
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
Sylweta I, z cyklu Próżna, 2007
Olej, płótno;
60 x 30 cm
Sygn. na odwrocie: Paweł Kałużyński/ "Sylweta I/ 2007/ z cyklu "Próżna"
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej/płótno,
120 x 50 cm
sygnowany na odwrociu
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
Stałość widzenia z cyklu Próżnia, 2007 r.
olej/płótno,
50 x 40 cm
sygn. i dat. na odworociu: `Paweł Kałużyński / "Stałość widzenia" / z cyklu "Próżnia" / 2007`
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Paweł Kałużyński/ 2009/ "Myśliciel"
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
olej/płótno, 21 x 15 cm
sygn. na odwrociu `Paweł Kałużyński Vellano 2006`