KAJA Zbigniew (1924-1983)
Plakat, PAMIĘTAMY, MIĘDZYNARODOWY KOMITET OŚWIĘCIMSKI, 1955/61
Druk, papier; 108 x 76 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAJA Zbigniew (1924-1983)
offset/papier, 84,5 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'Zb. Kaja 57'
stan zachowania: bardzo dobry
KAJA Zbigniew (1924-1983)
Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów, 1955 r.
druk/papier, 69,5 x 99,5 cm
sygnowany p.d.: `Z. Kaja 55`
STAN ZACHOWANIA:
dobry, po konserwacji, widoczne ślady po złożeniu
KAJA Zbigniew (1924-1983)
V Festival Mondial de la Jeunesse?, 1955
Plakat propagandowy;
wym.: 700 x 982 mm;
sygn. pł. p.b.:
Z. Kaja 55. Praca naklejona na płótno.
KAJA Zbigniew (1924-1983)
LUDOWA POLSKO, PIĘKNA, NOWA? , 1955 R.
offset/papier
60 x 86 cm
sygn. i dat. p.d.: `Z. ... 55` (podpis uszkodzony)
KAJA Zbigniew (1924-1983)
KAJA Zbigniew (1924-1983)