SCHEIDT Josef (ur. 1935)
Fotografia czarno - biała, technika własna, papier fotograficzny 25 x 39 cm;
Sygn. i opisana na odwrocie oraz pieczątki wyst.; odbitka autorska, nakład nieokreślony
cena wywoławcza: Wykup abonament
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
Fotografia czarno biała, technika własna, papier fotograficzny
38,7 x 25,9 cm;
Na odwrocie pieczątki i naklejki wystawowe; odbitka autorska, nakład nieokreślony
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
Fotografia czarno biała, technika własna, papier fotograficzn
25 x 39 cm;
Sygn. i opisana na odwrocie oraz pieczątki wyst.; odbitka autorska, nakład
nieokreślony
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, technika własna, brom, papier
fotograficzny,
29 x 38 cm;
na odwrocie naklejki wystawowe;
odbitka autorska, nakład nieokreślony
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze,
38 x 28,5 cm,
na odwrocie dwie pieczątki wystawowe i naklejka wystawowa;
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno biała, 38,5 x 27 cm;
na odwrocie autorski opis, nr 38
oraz stempel: INTER 71 Z-AUSTRIA z nr 9/48
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, izohelia, papier fotograficzny, 44,8 x 35,7 cm
sygn. i opisana na odwrocie: PFK58 / Bild No. 1 / Josef Scheidt, E.FIAP, DGPh / Pliniusstr 7 / 5 Köln 60 / W.- Germany / Title: "KUMPEL" oraz pieczęć wystawy Toronto International Salon
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny, 39 x 22,5 cm; na odwrocie pieczęci i naklejki wystawowe; odbitka autorska, nakład nieokreślony
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39 x 28,3 cm; na odwrocie opis oraz pieczęć wystawiennicza; odbitka autorska, nakład nieokreślony
SCHEIDT Josef (ur. 1935)
fotografia czarno-biała, brom, grafizacja (?), papier, 39 x 23,3 cm; na odwrocie liczne pieczęci wystawiennicze oraz pieczęć autorska (?); odbitka autorska (?), nakład nieokreślony