SNITKO-PLESZKO Lidia
cena wywoławcza: Wykup abonament
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
Olej, płótno; 42 x33,5 cm
Sygnowany p.d.: Snitko
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
olej na płótnie 33 x 41 cm
sygn. p.d. Snitko
SNITKO-PLESZKO Lidia
olej, płótno, 60x50 cm,
sygn. na licu /SNITKO/, opisana na odwrocie /TANCERKA OLEJ NA PŁÓTNIE 60X50 CM 2008 LIDIA-SNITKO-PLESZKO/, rama autorska
SNITKO-PLESZKO Lidia
olej, płótno,
80 x 60 cm
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia
SNITKO-PLESZKO Lidia