APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
olej, cekiny, płótno, 91x115 cm
opisany na odwrocie: Izabela Apanańska 91/115, 2012 Bez tytułu
cena wywoławcza: Wykup abonament
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
Olej/ płótno/akryl
120 x 100 cm
Obraz z galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
olej, płótno;
30 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: Izabela Apanańska
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
olej, płótno;
24 x 30 cm;
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
olej, płótno;
24 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: 24/30 cm olej na płótnie Dziewczyna w okularach (Marianne Faithfull) I. Apanańska 2010
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)
olej, płótno,
100 x 70 cm,
sygn.na odwrocie: Pin up 70/100 Izabela Apanańska 2010
APANAŃSKA Izabela (ur. 1976)