ANTONIEWICZ Mirosław (ur. 1954 r.)
olej, płótno, 30 x 20 cm,
sygn. M2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 30 x 20 cm,
sygn. M2010
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. w obrębie kompozycji l. g.: MIREK ‘ 2003
olej, płótno; 80 x 100 cm;
akryl, papier, 50 x 35 cm,
sygn. p.d.: Mirek 2013
Olej/płótno
20x30 cm
olej, płótno,
70x50 cm
Obraz z kolekcji Galerii M.
Olej na płótnie
50x60
pomalowany manekin
olej na płótnie
100x80cm
2007
certyfikat nagrody