HAYDER Franciszek (1905 - 1990)
olej/ tektura, 67 x 48,5 cm
sygn. p.śr.: F. HAYDER
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kwiaty w wazonie na żółtej draperii
olej/tektura, 56 x 45,5 cm
sygn. p.d.: F. HAYDER
akwarela/papier, 67 x 47,5 cm
sygn. p.d.: F. Hayder 69
akwarela/papier, 67 x 47,5 cm
sygn. p.d.: F. Hayder 69
olej/ tektura, 67 x 48,5 cm
sygn. p.śr.: F. HAYDER
olej/ tektura, 56 x 45,5 cm
sygn. p.d.: F. HAYDER
gwasz, papier; 34,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 71.
olej, płótno,
45,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: F HAYDER 57