ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
Pomorze Zachodnie, z cyklu Poland Syntehesis
lightbox, 100 x 120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
26,8 mag (z serii LUX), 2016 r.
wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 68 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Szymon Rogiński | 26,8 mag (z serii LUX) | edycja 1/5 + AP | rok 2016'
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
archiwalny wydruk pigmentowy, papier bawełniany
110x130 cm
2008
1/3 + 2AP
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
'West Pomerania' from the series Poland Synthesis
pigment print on archive paper, lightbox, 100 x 120 cm
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
Z cyklu `Figury Retoryczne`, Sztuki Piękne, ed. 1/5, 2014 r.
C-Print/papier fotograficzny, 90 x 120 cm
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
Z serii `Poland Synthesis`, Mazowsze #03, 2004 r.
archiwalny wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 62 x 75 cm (w świetle oprawy)
edycja: kopia 2/5 + 2 AP
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia czarno-biała, archiwalny druk na bawełnianym papierze, 13 x 19 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski, edycja: 2/12
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia barwna, papier,
33,5 x 50 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie, wydruk autorski, nakład: 1/5 + 2 AP
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
Pomorze Zachodnie #01, 2004/2009
fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opis (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 2/5 (2 AP)
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opisana (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 1/5 (2 AP)
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opisana (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 1/5 (+2 AP),
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia, Inkjet Print na papierze archiwalnym Hahnemuehle
120x150 cm
1 z 3 kopii + 2AP
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia barwna, lambda, C-prit, papier naklejony na aluminium, 130 x 160 cm (całość); sygn. i opisana na odwrocie: Szymon Rogiński / 2004 / Opole #1 / Edition: Copy 1 of 5; wydruk autorski, nakład: 1/5 (+2 Autorskie)
ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)
fotografia barwna, lambda, C-print, papier naklejony na aluminium, 130 x 160 cm (całość); sygn. i opisana na odwrocie: Szymon Rogiński / 2004 / Dolny Śląsk #1 / Edition: Copy 1 of 5; wydruk autorski, nakład: 1/5 (+2 Autorskie)