KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: '05.015 | T: KOPCEWICZ "STAR" / "BAD TRIP IN THE MINE"
cena wywoławcza: Wykup abonament
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
Bez tytułu z serii On the way, 2012
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'ON THE WAY 2012 TOMASZ KOPCEWICZ'
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
linoryt, papier, odbitka AP 1/10, 19 x 28 cm,
sygn.d.
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
Bez tytułu z serii po drodze, 2011r
olej na płótnie
50x46cm
sygnatura na odwrocie: Kopcewicz 29.10.011.
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
Linoryt, papier bezkwasowy, 21 x 30 cm;
Edycja 1/1
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
z cyklu Po drodze, 2008
olej/płótno
135 x 100 cm
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
Nakład: 2/2, linoryt, sygn. i opisane na dole, (29,5x21,2)x3
KOPCEWICZ Tomasz (ur. 1974)
olej, płótno, 80 x 80cm; sygn. i dat. na odwrocie: TOMEK KOPCEWICZ 2007