BRZESKI Olaf (ur. 1975, Wrocław)
farba szkliwna/trzykrotnie wypalana ceramika, 50 x 36 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Olaf Brzeski 2009'
cena wywoławcza: Wykup abonament
gips, wys.: 53 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Olaf Brzeski | 2006'
Bez tytułu [Byk], z serii Czarne charaktery, AP z ed. 2 + 1 AP, 2008-14 r.
ceramika, 60 x 60 x 30 cm
sygnowany, datowany i numerowany na spodzie: ‘Olaf | Brzeski | 2008-2014 | 2/2 + AP’
farba wszkliwna/trzykrotnie wypalona ceramika, 50 x 36 cm
- Olaf Brzeski, Monumentalny, Platan Galeria, Budapeszt, Węgry 2010
- Olaf Brzeski, A twarz miał obrośniętą uszami jak dno łodzi ostrygami, Czarna galeria, Warszawa 2010
Broń ostateczna, ed. 3 + 1AP, 2008 r.
gips zbrojony, patynowany, dł.: 118 cm
sygnowany: 'Olaf Brzeski'
tusz, papier, 42x29 cm
sygn. p.d.: Olaf Brzeski 2016
Dziewczynka z zapałkami, 2008 r.
tusz/papier, 28 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"dziewczynka z | zapałkami" OlafBrzeski | 2008.'
trzykrotnie wypalana ceramika/farba wszkliwna, śr.:32 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Olaf Brzeski | 2009`
Bez tytułu (Krokodyl), z cyklu Czarne charaktery, ed. 1/3, 2008 r.
technika własna, 23 x 59 x 20 cm
sygnowana datowana i numer edycji na spodzie: ` 1/3 2008 Olaf | Brzeski`
- "Samolub", wystawa indywidualna, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa 22 czerwca -18 marca 2013
- Samolub, katalog wystawy indywidualnej, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa 2013
ceramika, pył węglowy, 26 x 15 x 10 cm
sygnowana i datowana na spodzie: `Olaf Brzeski 08`
obiekt/rysunek wypalony/porcelana, śr. 32 cm
malowidło na porcelanowym półmisku
50 x 36 cm