GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
65x75
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
80x60
GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
90x60
GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
sygn.na odwrociu, olej, płótno, 120x90
GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
Martwa natura z cytryną (2005)
sygn.na odwrociu, olej, płótno, 90x70
GAWRYSZCZAK Renata (ur. 1981)
Martwa natura z czerwoną draperią (2006)