DĄBROWSKA Katarzyna (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
technika własna
40x60
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
technika własna
33x60
sygn. na odwrocie
technika własna
40x60
sygn.p.d., olej, płótno, 100x100
sygn.na odwrociu, olej, płótno, 80x100