BRZOSTOWSKA Angelika (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.d.
olej, akryl, płótno
92x65 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x40
sygn. na odwrociu
olej, płótno
30x30
sygn. p.d.
olej, płótno
70x120
Jak na górze tak na dole (2008)
sygn. l.g.
olej, płótno
46x61.5
sygn. p.g.
olej, płótno
50x70
sygn. na odwrocie
olej, płótno
40x50
sygn. na odwrocie
olej, płótno
65x92
sygn. p.d.
olej, płótno
81x64.5
sygn.na odwrociu, olej, płótno, 92x65
sygn.na odwrociu, olej,płótno, 92x65
sygn.na odwrociu, olej,płótno, 65x92