CZESAK Bogdan
brąz patynowany, granit, szer. 17 cm, wys.17 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZESAK Bogdan
brąz patynowany, granit, szer. 19 cm, wys. 12 cm
CZESAK Bogdan
linoryt, 23 x 30 cm
sygn. p. d. Bogdan Czesak
CZESAK Bogdan
brąz patynowany, podstawa z granitu, wys. 19 cm
CZESAK Bogdan
ceramika szkliwiona, mosiądz złocony galwanicznie, wys. 23 cm.
CZESAK Bogdan
CZESAK Bogdan
brąz patynowany, podstawa granitowa, wys. 18 cm
CZESAK Bogdan
CZESAK Bogdan
Linoryt a/e
28 x 40,5 cm
sygn.
CZESAK Bogdan
ceramika szkliwiona;
29 x 23 cm;
sygn. na spodzie
CZESAK Bogdan
cyklu Dialogi, ceramika szkliwiona,
47 x 60 cm,
sygn. na spodzie
CZESAK Bogdan
Wolność, Równość, Rozwiązłość, 2010 r.
linoryt,
a/e,
66 x 80 cm,
sygn.
CZESAK Bogdan
linoryt, e/a, 30 x 40 cm, sygn.
CZESAK Bogdan
linoryt, 30 x 16 cm, sygn.