CHLEBOWSKI Stanisław (1890 Braniewo – 1969 Gdańsk)
olej, płótno, 57 x 68 cm
sygn. i dat l. d.: St. Chlebowski/1940
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 63 × 48,5 cm
sygn. i dat. l. d.: St. Chlebowski/1942
stan zachowania:
niewielkie przebicie płótna
akwarela, gwasz, papier, 31 x 21 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. śr. d.: St. Chlebowski 52
akwarela, ołówek, papier, 10,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: St. Chlebowski/Paris 28
olej/płótno, 35 x 42,5 cm
sygnowany i opisany wewnątrz kompozycji: 'Chlebowski Paris'
olej, płótno, 60,5 × 68,5 cm
sygn. l. d.: St. Chlebowski
na krośnie karteczka z tytułem obrazu i data powstania
olej, płótno,76 × 81 cm
sygn. i dat. l. d.: St. Chlebowski/1939
akwarela, gwasz, papier, 30 × 39,5 cm
sygn. l. d.: St.Chlebowski
Gwasz, papier; 32 x 22 cm
Sygnowany. l.d.: St. Chlebowski
olej, płótno, 66 × 78 cm
sygn. i dat. l. d.: St.Chlebowski 1958.
akwarela, ołówek, papier, 28,5 × 22 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: St.Chlebowski
akwarela, ołówek, papier, 15,5 × 11 cm
sygn. l. d.: St. Chlebowski
akwarela, ołówek, papier, 24 × 27,5 cm
sygn. p. d.: St.Chlebowski
gwasz, papier, 33,5 x 23,5 cm w św. passe-partout
sygn. u dołu: St. Chlebowski 67
gwasz, ołówek, papier, 41,5 x 32 cm w św. passe-partout
sygn. l. d.: St. Chlebowski.
Widok na ulicę Mariacką w Gdańsku
akwarela, papier, 21 x 17 cm w św. passe-partout
sygn. l. d.: St. Chlebowski
Widok na fontannę Neptuna w Gdańsku
gwasz, ołówek, papier, 29,5 x 32,5 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: St. Chlebowski
ołówek, akwarela, pastel, papier, 40 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: St. Chlebowski
akwarela, gwasz, 34 × 26 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: St. Chlebowski