DOWLING-SKIBIŃSKA Mańka (ur. 1937)
olej/płótno, 80 x 99 cm (wymiary oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'MAŃKA 79'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta, 82 x 92 cm (wymiary oprawy)
akryl/papier, 62,5 x 93 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MAŃKA 87'
Wszechświat z kawałkiem wzoru na szybkość i załamanie się światła
technika mieszana, collage, płótno, 78 x 88 cm; sygn. p.d..: Mańka
Wiecznie poszerzający się wszechświat
technika mieszana, złoty liść, płótno, 91 x 91 cm; sygn. l.śr.: Mańka